MÖBLER / Bord / Soffbord 15759222

nr 1575 9222

Soffbord

Säffle Möbelfabrik, Svante Skogh, teak. Bredd: 133 cm, djup, 58 cm, höjd: 50,5 cm

Kondition: slitage och skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:46:41

24/10 14:27:00 1      300 kr
30/10 19:41:42 2      Vinnande bud